دختران گرگانی جور اتکا را کشیدند

تیم فوتبال سرخپوشان گرگان زمین در یک دیدار حساس با نتیجه دو بر یک توانست استقلال تهران را در پایتخت و در مقابل دیدگان تماشاگران خودی اش شکست دهد.

سرخپوشان گرگان زمین در حالی در تهران مقابل استقلال تنها نماینده پایتخت قرار گرفتند که به جهت جدا شدن از میانه جدول و عقب نماندن از کورس مدعیان و البته درگیر نشدن در حاشیه ها، سخت به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتند.

مصاف پر افت و خیز سرخپوشان گرگان و استقلال تهران در پردیس بانوان تهران، در نیمه اول تنها یک گل به همراه داشت که آن نیز با حرکت هوشمندانه وحیده ایثاری بازیکن ملی پوش گرگان، سهم سرخ های دیار هیرکان بود.

دختران گرگانی که به اهمیت سه امتیاز این بازی واقف بودند در نیمه دوم به تلاش خود افزودند تا آنکه هادیه کر جوان جویای نام این دیار که بازی گذشته به دلیل محرومیت همراه تیم نبود، گل دوم را وارد دروازه حریف پرآوازه تهرانی کرد.

استقلالی ها نیز که نمی خواستند در خانه و در مقابل حریف شمالی خود شکست بخورند در دقایق پایانی بی محابا به دروازه سرخ پوشان حمله کردند لیکن بازی هوشمندانه دختران گرگانی چندان اجازه عرض اندام به آنها نداد لیکن در ثانیه های پایانی وقت های تلف شده یگانه خلیلی دروازه گرگان را باز کرد تا بازی در انتها با نتیجه دو بر یک به سود سرخپوشان گرگان زمین به پایان برسد.

این دیدار از سری بازی های معوقه هفته اول در پردیس بانوان تهران برگزار شد.

سرخپوشان گرگان هم اکنون از پنج بازی صاحب سه برد و دو باخت شده و دارای ۹ امتیاز می باشد.

منبع وبلاگ سرخپوشان گرگان

پی نوشت : روز گذشته هم تیم بسکتبال دختران شهرداری گرگان در مسابقات سوپر لیگ کشور موفق شد با اقتدار و با نتیجه 47-37 تیم پر مهره شهرداری بندر عباس که از بازیکن خارجی هم استفاده میکرد را مغلوب کند.

مربیگری تیم شهرداری گرگان را نازنین حسینی بر عهده دارد.

/ 0 نظر / 13 بازدید