مرگ بهترین ابتکار زندگی است، او مامور تغییر آن است

هیچ کس نمی خواهد بمیرد. حتی افرادی که می خواهند به بهشت بروند حاضر نیستند به خاطر آن بمیرند. و همچنین مرگ مقصدی است که همه ی ما در آن شریک هستیم. هیچکس تا به امروز از آن فرار نکرده است. و باید هم چنین باشد. چرا که مرگ بهترین ابتکار زندگی است. او مامور تغییر آن است. او افراد قدیمی را از صحنه پاک می کند تا راهی برای افراد جدید باز شود. در حال حاضر فرد جدید شما هستید٬ البته نه خیلی دور از زمان حال٬ شما به آن فرد قدیمی تبدیل شده و می بایست که از صحنه پاک شوید. متاسفم که انقدر دراماتیک صحبت کردم. اما این یک واقعیت است.
زمان شما محدود است٬ پس سعی نکنید زندگی فرد دیگری را انجام دهید. به دام عقاید متعصبانه نیافتید – چرا که زندگی کردن با نتایج عقاید دیگران است. نگذارید صدای ناهنجار نظرات دیگران صدای شما را از بین ببرد. و مهم تر از هر چیز دیگری٬ شجاعت آن را داشته باشید که دنبال آن چیزی که قلب و بینش تان می گوید بروید. آنها یک جورایی همیشه می دانند که شما به دنبال چه چیزی هستید. همه ی چیزهای دیگر در درجه دوم قرار دارند.(جابز)

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هزاران گنج

درود بر شما از لطفتان بسیار سپاسگزارم[گل][گل][گل][گل]

محمد

[گل]

پانیذ

خیلی جالب بود. کاش این جبر زندگی برای شجاعت مجالی میگذاشت.

رهاراد

ای سینه درحرارت سوزان خود بسوز دیگر سراغ شعله آتش زمن مگیر میخواستم که شعله شوم سرکشی کنم مرغی شدم به کنج قفس بسته واسیر

رهاراد

نوشته ی تامل برانگیز ی نوشتین

دبیرخانه سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

سلام سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان به مناسبت بزرگداشت روز گرگان(20 شهریور) و در 5 محور توسعه پایدار گرگان، موضوعات فرهنگی و گردشگری، ورزش گرگان، چهره های گرگان و نامه ای به شهردار گرگان آغاز شد. زمان ثبت نام: 14 مرداد لغایت 13 شهریورماه برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قوانین، موضوعات، اخبار و ... به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی: http://gorganblog.ir/ مراجعه کنید.

سعید

زیبا بود[گل]

دانیال شیخ

[گل][گل][گل] درود بر فرشید عزیز ابر مرد گرگان[گل]

مامان محمدمهدی

سلام سخنان حکیمانه ای بود طاعاتتون قبول

مریم

هوس ســـفـــــــــــــــر نداری ؟ " دل من گرفته زینجــــــــــا"