تلویزیون شهری و.........

اولین تلویزیون شهری گرگان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری شهرداری گرگان در ابتدای خیابان ولیعصر گرگان فعالیت خود را آغاز کرد، این رسانه دیجیتال علاوه بر پخش تیزر های تبلیغاتی ، تیزر های فرهنگی را در برنامه های خود پخش خواهد کرد که این امر به نوبه خود کمک شایانی در جهت گسترش فرهنگ و اطلاع رسانی مردم گرگان خواهد داشت.

براساس تحقیقاتی که داشتم براورد هزینه ایی که شده نزدیک به یک میلیارد تومان است.

نمیدونم مسئولان شهری  تابحال حمایتی از این طرح داشتند یا خیر؟

جوانی اومده و با طی کردن کلیه موارد قانونی در یک مناقصه شرکت کرده و برنده شده و بعد هم  این سرمایه گذاری هنگفت را کرده سرمایه ایی که شاید با یک رعدوبرق و یک نوسان برقی بر باد رود.

نمیدونم واقعا نمیدونم  چرا برای این پروژه یک میلیاردی که در کمترین زمان و بدون کوچکترین مشکل ترافیکی احداث شده اینقدر سنگ اندازی میکنند؟

در این مدت چیزی که  دستگیرم شده است که یک عده ای که تعدادشان شاید به انگشتان دست هم نرسد با ژست های روشنفکری با زمین و زمان مخالفت می کنند و فقط سازشان مخالف است و نوک پیکان حملاتشان همیشه شهرداری بوده است اما این مساله فکر نمی کنم خللی در اراده کسانی که واقعا برای این شهردلسوزی می کنند ایجاد کند. 

دوستان من اگر می توانی مشکلی حل کنی بسم الله. تحصیلکرده هم هستی بیا سال دیگه شوراها ثبت نام کن . بشو عضو شورای این شهر تا دیگه طرح بی سروته بقول شما در این شهر اجرا نشود !مردید بیاید وسط گود!!!!

شما هم میتونید طرح بدید و سرمایه گذاری کنید چه اشکالی دارد؟

رستوران زعفران هم در نهارخوران افتتاح شده، انهم با سرمایه گذاری یک جوان بنام امید رضایانی،خب نوش جانش هرچقدر درامد داشته باشد،این اشکالی دارد؟

آیا اگر شما پیمانکار پروژه تلویزیون شهری بودید میرفتید در خیابان گرگانجدید و یا بلوار الغدیر اینکارو میکردید؟

اگر میدان بسیج نصب میشد نمیگفتید دید المان را کور کرده؟

یک جوان آمده و با گرفتن وام، یک میلیارد سرمایه را در گوشه ایی از شهر نصب کرده ،انصافا شما حاضرید یک خودرو پیکان را یک گوشه شهر رها کنید؟ حتی با داشتن  دزدگیر و زنجیر قفل و .....

ایا در این پروژه درختی قطع شده؟

یا شاید مشکل  کور شدن نمای برج سرمایه هست؟

دوستانی که نگران نمای شهری هستند کافیست تنها 10 متر از مکان تلویزیون شهری جلوتر تشریف بیاورند و ببینند در ابتدای عدالت دو چه ساختمانی و با چه نمایی سالهاست ماندگار شده.

چرا جای دورتر میرویم و به میدان کاخ نگاهی نمیکنیم که ببینیم سالهاست دو غاز در ارزوی ....ماندند...........

دوستان اگر ایرادی هست بیایم با شهامت مطرح کنیم و بکمک هم بتونیم رفع نقص کنیم.

دوستان محترم باید بدانند بخش قابل توجهی از وقت این رسانه به حوزه فرهنگ و فرهنگ سازی از قبیل رفتارهای شهروندی ، بهداشت و محیط زیست و ترافیک اختصاص پیدا خواهد کرد.

البته این را هم باید عنوان کنم بعضی از افراد انتقاداتشان فقط از روی دلسوزیست  امیدوارم راه خود را از عده ایی فرصت طلب که بفکر منافع مالی خود هستند جدا کنند.

امیدوارم زین پس شاهد نصب تابلوهای دیجیتالی بر سر در پاساژها با هدف تبلیغات و کارهای صرفا تجاری و  ........نباشیم،بگذاریم همه چیز سرجای خودش باشد........

حرف برای گفتن زیاد دارم.........................

ببخشید در این پست خیلی پراکنده نوشتم......

ادامه دارد........

درخت بودن زیباست ،

زیباتر از آن باهم بودن و جنگل را ساختن است ...

بیاید با هم باشیم گرگان را بسازیم

 

 

/ 19 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
داروغه

ظاهرا دوستان يادشون رفته كه منافعي در تلويزيون كاپري دارن

حمید

توهین دوباره به ورزش گرگان از سوی ورزشی نویس گنبدی لطفا به وی پاسخ دهید http://gvc.blogfa.com/post-437.aspx

گرگانی

یک پیمانکار بعد از مدتها اومده یک کار شیک انجام داده چرا اینقدر اذیتش میکنند[سوال][سوال]

همشهری

میگن بعد از کاپری نوبت پارتیاست[چشمک]

کشکول جدید

اقای نیک زاد لطفا شفاف مواردو بگید[تعجب]

دوست

فكر ميكنم مزايده صحيح باشه نه مناقصه.

رها راد

وب باحالی داری . خیلی خوشم اومد . [گل]

خلیج گرگان

آقا اولش که اسکلتش رفته بود بالا خیلی منظر بدی داشت و خیلی توی ذوق میزد ولی بعد اینکه اجرا شد خیلی قشنگ شد و واقعاَ حال کردم فقط بنظرم تنها ایرادش میتونه حواس پرتی راننده ها موقع تماشای تصاویر اون باشه.. ولی من حیث المجموع کار زیبایی انجام شد...[گل]

soheylashakerine

ربط ما چیست؟ - آیا اساتید دانشگاهی و کارشناسان ما در حل مشکل کاهش صدمات زلزله کم کار و سهل انگاراند؟ (مورد زلزله در ایران) با تشکر از نظرات و کامنتهای خوبی که دوستان درج کرده اند ... اجازه بدید خلاصه ای از یکی از نظرات رایج را برایتان بازگو کنم. بسیاری از هموطنان عزیز (در عین لطف داشتن و تائید مقاله های تقدیم شده در مورد زلزله) نظرهائی شبیه به این (که راستش من رو کلافه کرده) دارند که، " در ایران باید کار اساسی در زمینه بافت های فرسوده با یک برنامه ریزی اساسی زیر نظر نهادهای بین المللی و با بودجه ملی انجام بشه تا از فاجعه های آتی پیشگیری بشه." یعنی، همه منتظر برنامه ریزی اساسی و دولتی و حتی نهادهای بین المللی بنشینیم که مسئولیت حل مشکلات ما و به انجام رساندن صحیح کارهای ما را قبول کنند ... ای بابا... جریان چیه؟ ... پس مسئولیت فردی ما چی شد؟ (... لطفا بقیه ی مقاله و شماره های دیگر را در بلاگفا بخوانید.) http://soheylashakerine.blogfa.com/ ممنون میشم اگر این مقاله را برای 5 نفر دیگر بفرستید و بلاگفای من را در سایتتون لینک کنید.