پست 1000 و رتبه یک در گوگل

دنبال بهانه ایی برای هزارمین پست خودم بودم .......

باران امروز گرگان بقدری دلچسب و زیبا بود که این حسو بمن داد تا بتونم هزارمین مطلببمو با کمال افتخار بزارم.......

دوستی میگفت : گاهی فکر میکنیم باید کاری بزرگ و شایسته برای دوستان و کسانی که دوستشان داریم انجام دهیم؛ ولی چون در توانمان نیست ، از خود ناامید و دلخور میشویم . ولی باید به نکته ای توجه کرد :
باران بزرگترین و زیباترین هدیه آسمان به زمین است ولی از قطرات کوچک و ناچیز آب تشکیل شده است

تکرار باران گونه ی محبت هایِ بسیار بسیار کوچک ما در حق عزیزانمان ، چیزی از یک شاهکارِ بسیار بسیار بزرگ کم ندارد ...

ابشار باران کوه گرگان

  احساس خوبیه و هم رعب انگیزه که فکر کنی تا حالا بدون وقفه ۱۰۰۰ پست نوشتی و هزار بار مردمی رو که اصلا نمی شناسی تو حریم خصوصی افکارت شریک کردی و از غم و شادی هات براشون گفتی … کسانی که حالا از خانواده ات هم بهت نزدیکتر شدن چون چیزهایی رو خوندن که تو شاید درخلوتت فقط واسه انگشتات زمزمه شون کردی.
از یکی دو هفته قبل که شمارشگر نوشته ها بهم خبر داد که پست به پست دارم به عدد ۱۰۰۰ نزدیک و نزدیکتر میشم دلم به شور افتاد یه جورایی غنج میزد یه حس خوب در عین حال دلهره آور … من که نویسنده حرفه ایی نیستم، همینکه تونستم بدون تعطیلی تا این رقم خودم رو برسونم خیلی خوبه یعنی عالیه.
پیدا کردن سوژه برای این نوشته هم وسواس بیشتری رو طلب می کرد، با توجه به اینکه همیشه مخاطبین در حال تغییر هستند.

ابتدا که وبمو استارت زدم تنها هدفم نوشتن و پوشش اخبار ورزشی بود که متاسفانه هر چیزی که انحصاربه یک موضوع خاص داشته باشد در حال حاضر زیاد با اقبال عمومی مواجه نمیشود همینطور که مشاهده میکنید ادرس وبلاگ بنام گرگان ورزش میباشد.

اگر در گوگل ورزش گرگان را سرچ کنید اولین گزینه وبلاگ فرشید نیک نژاد است  و سایت اداره کل ورزش جوانان استان گلستان در رتبه سوم قرار داردکه قطعا اگر همراهی شما دوستان نبود این اتفاق رخ نمیداد.

همراهی دوستانی که از اصفهان،تهران،بجنورد،جیرفت،مشهد،....و همچنین همشهریان گرگانی خودم که همیشه منو در این راه کمک کردند و کنارم بودند.

قطعا از مطالب بعدی یکسری تغییر تحولات را مشاهده خواهید کرد ....

امیدوارم عمری باشه که عدد 2000 هزار را هم در این وبلاگ داشته باشم........

کاش ، به همان اندازه ای که از حرف مردم میترسیم،

از تو می ترسیدیم ...

که اگر اینگونه بود دنیای ما دنیای دیگری بود ،

و آخرت ما آخرت دیگری ...

کاش ...

 

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

1000 امین مطلب وبتون هم عالی بود.مثل همیشه خوب مینویسید.پایدار و برقرار[گل]

نگین

تبریک میگم و براتون ارزوی موفقیت و پایداری دارم.

دانیالشیخ

درود بر فرشید عزیز قطعا گرگان و گرگانی به تو افتخار خواهد کرد قطعا محبتهای تو فراموش نشدنی است [گل][گل][گل]

سعید

[گل]

مامان محمدمهدی

سلام بر شما واقعاً 1000 پست خیلی زیاده! خسته نباشید.انشاءالله پست2000 تون رو هم بزودی بنویسید. جمله آخر هم خیلی به دل نشست.ممنون

محمد عبیدی

مبارکه جناب نیک نژاد[گل]

فیروزفرد خانه فرهنگ جوان

با سلام وتبریک 1000 پست امیدوارم مانند پستهای گدشته به نوشتن مطالب( فرهنگی اجتماعی ورزشی ومعرفی چهر ه های ماندگار گرگان و ...) ادامه دهید آرزوی سلامتی وموفقیت براتون دارم.

مینا

سلام. خب من فکر کنم قبلا گفتم خدمتتون. به نظرم مطالبتون رو از اون حالت بومی بودن برای گرگانی ها خارج کنید بهتره... یه مقدار کلی تر باشه که به درد مخاطب های شهرهای دیگه هم بخوره. بعدم اینکه شما که طبیعت جنگل و دریا رو دارین میتونید یه بخش عمده ایی رو به عکس هایی که خودتون میگیرید اختصاص بدید. فکر میکنم خیلی جالب باشه... مورد بعدی هم قالبه که خب هر از گاهی عوض بشه بهتره. نظر من همینا بود . امیدوارم مقبول واقع بشه آقا فرشید[لبخند]

محمدخانی

سلام بر دوست عزیز اقا فرشید خسته نباشی برادر وقت کردی به ما هم سر بزن [گل][گل][گل]